دریل شارژی بوش TSR18-2-LI Bosch Tool Box Cordless Drill

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1568
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

تماس بگیرید
    موارد بیشتر

دریل شارژی بوش tsr18-2-li bosch tool box cordless drill

تماس بگیرید تومان

دریل شارژی بوش TSR18-2-LI Bosch Tool Box Cordless Drill دریل شارژی بوش TSR18-2-LI Bosch Tool Box Cordless Drill

دریل شارژی بوش TSR18-2-LI Bosch Tool Box Cordless Drill
TSR18-2-LI Bosch Tool Box Cordless Drill
سرعت 0-430 دورقطر سوراخ کاری 10 میلی مترولتاژ 18 ولتدارای سری متهدارای سری پیچ گوشتیمجهز به باتریدارای جعبهطراحی ارگونومیک
نیم نگاهی به جعبه ابزار با دریل شارژی بوش TSR18-2-LI


داشتن مجموعه ای کامل از ابزار برای هر خانه ای ضروری می باشد. اگر به دنبال پکیجی کامل هستید که ابزار های ضروری در ان تعبیه شده باشد، مدل بوش تی اس آر 18 « TSR18-2-LI » می تواند گزینه ای ایده آل برایتان باشد. این محصول همچنین برای صنعت کاران و افراد حرفه ای نیز بسیار مفید و قابل استفاده می باشد. با باز کردن این پکیج با یک سری ابزار های مکانیکی مانند: سری مته، پیچ گوشتی و ... مواجه خواهید شد. در کنار این ابزارآلات مکانیکی نیز دستگاه دریل شارژی عرضه شده تا کاربران بتوانند از آن برای انجام کارهای مختلف بهره بگیرند و در وقت و نیروی خود صرفه جویی نمایند. سری های مته و پیچ گوشتی همراه با این دریل شارژی امکان سوراخ کاری سطوح مختلف و همچنین باز و بسته کردن پیچ ها را به شما خواهند داد.
دریل شارژی بوش TSR18-2-LI دارای ولتاژ 18 ولت و سرعت 0-430 دور در دقیقه می باشد. میزان نیرو نیز بر روی این مدل قابل تنظیم است تا در مواجه با سطوح و پیچ های مختلف بتوانید نیروی مد نظر را تنظیم کنید، این نیرو به کمک سری چرخشی قابل تغییر است. حداکثر قطر سوراخ کاری که به وسیله ی این دریل می توانید روی سطوحی مانند چوب یا دیوار انجام دهید نیز 10 میلی متر می باشد. جعبه ی در نظر گرفته شده نیز از بدنه ای محکم با طراحی مطابق با ابزارآلات بهره می برد تا حالتی سازماندهی شده به ابزار ها بدهد. این جعبه به دلیل دارا بودن دسته حمل راحت را برای اشخاص فراهم می کند.
ادامه
ابزاری با کد 230542 وجود ندارد